9. Установіть відповідність між реагентами та продуктами реакцій : A Mg + HCIH1. MgCl2 +H2O:БMg 0

+ HCI-2. MgO+ H20,B:B. Mg+02;3 MgO:Г; Mg(OH)2 — :4 .. MgCl2 + H2:5. MgCl2​

Ответы на вопрос

Отвечает Щеповалова Маша.

Відповідь: A-4, Б-1, В-3, Г-2.

Пояснення:

A Mg + 2HCI=MgCl2 + H2

Б  MgO + 2HCI=MgCl2 +H2O

B. 2Mg+02=2MgO

Г. Mg(OH)2= MgO+ H20