Обчисліть об'єм водню,що виділиться при взаємодії магнію з хлоридною кислотою,що містить HCI масою

29,2 г

Ответы на вопрос

Отвечает Кубарский Никита.

Ответ:

24.64

Объяснение:

Дано

m(HCl) =29.2г

V(H2)--?

Розв’язання

Mg + 2HCl → MgCl2 + H2

n(HCL) =29.2/36.5=1,1 моль

V(H2) = 1,1*22,4=24.64 л

( Думаю правильно)