Обчисліть об'єм кисню (н. у.), потрібний для окиснення: б) глюкозу кількістю речовини 0,75 моль.​


Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Егор.

Відповідь:

   0.75м       х

С6Н12О6+6О2=6СО2+6Н2О     х=0.75*6*22.4/22.4=4.5

     22.4       6*22.4

Пояснення: