ДОПОМОЖІТЬ, БУДЬ ЛАСКА! В реакцію з НNO3 кислотою вступило 30 г натрій гідроксиду. Обчисліть масу

утвореної солі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Айна.

m(NaOH)=30 г

m(солі)=?

 30 г                         x

NaOH + HNO3 = NaNO3 + H2O

M=40                    M=85

n=1                         n=1

m=40                    m=85

\frac{30}{40} =\frac{x}{85}

x=63.75 г

Ответ: m(NaNO3)=63.75 г