Кальцій гідроксид масою 20 г розчинили у воді масою 180 г. Обчисліть масову частку речовини в

розчині. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Ответ:
m розчину= m Ca(OH)²+ m H²O=20+180=200г
w Ca (OH)²=20/200=0,1=1%
OHОбъяснение: