Обчислити об'єм вуглекислого газу та масу води, які утворяться при повному окисненні глюкози масою

500 грам. 

Ответы на вопрос

Отвечает Svezhentsova Ira.

Ответ:

Объяснение:

C6H12O6 + 6O2 → 6CO2 + 6H2O

n(C6H12O6) = 500 / 180 = 2.7 моль

n(CO2) = 2.7 * 6 = 16.2 моль

v(CO2) = 22.4 * 16.2= 362.88 литров

(только  объем )