Доберіть реактиви, які потрібні для проведення перетворень. Написати відповідні рівняння реакцій.

Mg→ MgCl 2 → MgCO 3 → Mg(NO 3 ) 2

Ответы на вопрос

Отвечает Фоменко Макс.

Ответ:

MgO+2HCl=MgCl2+H2O

MgCl2+Na2CO3=MgCO3+2NaCl

MgCO3+2HNO3=Mg(NO3)2+CO2+H2O