Розв язати задачу:До 500г розчину солі з масовою часткою розчиненої речовини5%додали ще 20 г

солі.Яка тепер масова частка солі в розчині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёв Константин.

Ответ:

500 × 0,05 = 25 г было соли в растворе

25 + 20 = 45 г соли стало

500 + 20 = 520 масса полученного раствора

45/520= 0,0865 или 8,65% массовая доля соли в полученном растворе