Завдання 3. Приготувати 250 г розчину з масовою часткою кухонної солі 10%. Обчисліть масу солі і

об'єм води для приготування розчину. Розв'яжіть задачі і приготуйте розчини. Срочно нужен ответ пожалуйста!!!!!!))))

Ответы на вопрос

Отвечает Chemeris Oleg.

Ответ:

масса соли 250 ×0.1=25г

масса воды = 250 - 25 = 225 г

объем воды = массе воды, т.к. плотность воды 1 г/мл