Чому дорівнює маса розчину якщо у 100 г води розчинили 60 г цукру


Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 60 г

m(р-ля) = 100 г

Найти

m(р-ра)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 60 г + 100 г = 160 г