Маса речовини у 100 г розчину з масовою часткою речовини 5 % становить?​


Ответы на вопрос

Отвечает Петрина Макс.

Воспользуемся формулой:

w(в-ва)=m(в-ва)*100%/m(р-ра)

0.05=m(в-ва)/100г

m(в-ва)=0.05*100г=5г