Визначити масову частку 250 г розчину, в якому розчинили 50 г речовини​


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 250 г

m(в-ва) = 50 г

Найти

W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 50 / 250  *100% =20%