визначити масову частку розчинної речовини в розчині для приготування якого було взято 30 грам солі

та 270грам води​

Ответы на вопрос

Отвечает Дудко Егор.

Ответ:

Объяснение:

m(р-ра) =m(в-ва) + m(р-ля) = 30 + 270 = 300 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 30 / 300  *100% = 10%