Яку масу солі взяли для приготування розчину масою 150г з масовою часткою солі 12%​


Ответы на вопрос

Отвечает Semenov Alex.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 150 г

W(в-ва) =12%

Найти

m(в-ва)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 150 * 12 / 100% =18 г