ДОПОМОЖІТЬ ТЕРМІНОВО!!!Точка що віддалена від усіх вершин прямокутного трикутника на 4 см,

розміщена на відстані 1 см від площини трикутника. Визначте довжину гіпотенузи трикутника.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Матвей.

Ответ:

АО=6см

Объяснение:

В пирамиде ABCD

Угол BCD=90°

AB=AC=AD=10см

BD=16см

AO=?

BO=CO=DO=R

BO=DO=BD/2=16/2=8/

AO^2=AB^2-BO^2=10^2-8^2=36

AO=6см