Срочно пожалуйста!! 1.Розрахувати масу сульфатної кислоти, необхідної для повного розчинення

ферум(ІІІ) гідроксиду масою 2,14г. З якими ще речовинами: золото, ферум(ІІ) оксид,вуглекислий газ, алюміній, барій хлорид, калій карбонат буде реагувати розчин цієї кислоти? Напишіть рівняння відповідних реакцій.​

Ответы на вопрос

Отвечает Умаров Ноил.

Ответ:

Объяснение:

     Х г                     2,14 г

  3H2SO4     +     2Fe(OH)3    =    Fe2(SO4)3    +     3H2O

n=3 моль                 n=2 моль

М=98 г/моль        М = 107 г/моль

m=294 г                m=214 г

Х г   H2SO4   -   2,14 г   Fe(OH)3

294 г  H2SO4 -   214 г  Fe(OH)3

m(H2SO4) = 294 * 2,14 / 214 =29,4 г

H2SO4 + Au = реакция не идёт

H2SO4 + FeO = FeSO4 + H2O

H2SO4 + CO2 = реакция не идёт

3H2SO4 + 2Al = Al2(SO4)3 + 3H2↑

H2SO4 + BaCl2 = BaSO4↓ + 2HCl

H2SO4 + K2CO3 = K2SO4 + CO2↑ + H2O