Приготуйте 520 г розчину з масовою часткою солі 0.5​


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Маша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=520 г

ω(солі)=0,5

----------------------

m(солі)-?

m(H2O)-?

Розв*язання:

Визначаємо масу солі в розчині:

m(солі)  = ω(солі)  × m(р-ну) = 0,5 × 520г=260 г

Визначаємо масу води:

m(Н2О) = m(р-ну) - m(солі) =520г - 260г=260 г

Відповідь: для приготування розчину масою 520 г необхідно 260 г солі і 260 г води.