Цинк масою 13 г опустили в надлишок хлоридної кислоти. Який об'єм газу (н. у.) виділиться? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гришко Артём.

Ответ:

2.24л.

Объяснение:

2Zn+HCl=Zn2Cl+H2

N(Zn)=2 моль

N(H2)=1 моль

M(Zn)=65*2=130г

V(H2)=22.4*1=22.4л

За пропорцією

13*22.4/130=2.24л