Який об'єм кисню витрачається на згоряння метану масою 40 г. 20 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Князева Валерия.

Ответ:

V (O2) = 64л

Объяснение:

Дано:

м(CH4) = 40г

Найти:

V (O2) - ?

Решение:

CH4 + 2O2 = CO2 + 2HOH

По закону Авогадро:

V (O2) = 2*Ar(O2) = 16*2*2 = 64

Ответ: V (O2) = 64л