5. Дописати рівняння реакцій, вказати їх тип: а) натрій оксид + нітроген(ІІІ) оксид =б)

купрум(ІІ) гідроксид =в) калій гідроксид + хром(ІІІ) сульфатг) алюміній хлорид + аргентум нітратд) цинк + хлоридна кислота =ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!! ПЖЛСТ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Глушков Артем.

Ответ:

Объяснение:

Na2O + N2O3 = 2NaNO2  (соединение)

Cu(OH)2 = CuO + H2O (разложение)

6KOH + Cr2(SO4)3 =2 Cr(OH)3↓ + 3K2SO4 (обмен)

AlCl3 + 3AgNO3 = 3AgCl ↓+ Al(NO3)3 (обмен)

Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2↑ (замещение)