Обчисліть об'єм (н.у) порції етан у кількість речовини 3 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Шилан Юля.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(C2H6) =3 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(C2H6)

V(C2H6) = Vm * n = 22,4 * 3 = 67,2 л