Обчисліть та позначте масову частку кислоти в розчині, якщо у воді массою 57г розчинили кислоту

масою 3г

Ответы на вопрос

Отвечает Дьякова Лера.

Ответ:

5%

Объяснение:

Маса розчину - маса води + маса кислоти

m ( р-ну) = 60 г

Масова частка кислоти

w = m(к-ти)/m(р-ну)

w = 3/60 = 0,05 або 5%