6. Обчисліть масові частки елементів у сполуці, формульна оди- ниця якої містить два атоми Феруму

і три атоми Оксигену.​

Ответы на вопрос

Отвечает Каргинова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Fe2O3

Mr(Fe2O3)=2×Ar(Fe) + 3×Ar(O)=2×56 + 3×16=160

ω(Fe) =2×Ar(Fe) / Mr(Fe2O3) =2×56/160=112/160=0,7, або 70%

ω(O) = 3×Ar(O) / Mr(Fe2O3) =3×16/160=48/160=0,3, або 30%

Відповідь: ω(Fe) =70% , ω(O) =30%