Знайти масу солі яка утворилася при взаємодії 50 г магнію та 40 літрів Хлору


Ответы на вопрос

Отвечает Писаренко Саша.

Ответ:

95гр.

Объяснение:

2Mg + CI2 = 2MgCI

n(Mg)= 50/24 = 2 моль

n(CI)= 40/22.4 = 1.78 моль

Якщо Mg - 2 моль, то CI2 - 1 моль, а MgCI - 1 моль

m(MgCI) = 1 × 95 = 95гр.