Які маси барій оксиду можна отримати із 100 г барій карбонату ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Суханов Артём.

m(BaCO3)=100 г

m(BaO)=?

100         x

BaCO3=BaO+CO2

M=197   M=153

n=1        n=1

m=197    m=153

\frac{100}{197}=\frac{x}{153}

x=\frac{100*153}{197}

x=~77.66 г