1.Наведіть відповідність формули об'єму газів: A) 5,6л.; Б) 11,2 л.; В) 22,4 л.; Г) 44,8 л.

Відповідь: 1- ,2- .3-​

Ответы на вопрос

Отвечает Omarov Tolik.

Ответ:

5,6л=5,6×10^-3м^3=0,0056м^3

11,2л=11,2×10^-3м^3=0,0112м^3

22,4л=22,4×10^-3м^3=0,0224м^3

44,8л=44,8×10^-3 м^3=0,0448м^3