Яка кількість речовини і об'єм сульфур (VI) оксиду прореагує з водою, якщо утворилась сульфатна

кислота кількістю речовини 2,25 моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Александр.

Ответ: 2,25 моль; 50,4 л

Дано:

n(H2SO4) = 2,25 моль

n(SO3)-?

V(SO3)-?

Объяснение:

Складаємо РХР:

SO3 + H2O = H2SO4

З РХР бачимо, що n(SO3)=n(H2SO4)

n(SO3) = 2,25 моль

V(SO3) = n*Vm = 2,25 моль*22,4 л/моль = 50,4 л

Відповідь: 2.25 моль; 50,4 л