Приготувати 400 мл 0,4 М [молярного] розчину натрій хлориду Скільки треба солі (в грамах)?


Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Татьяна.

Ответ:

Масса NaCl равна 9.36 г

Объяснение:

Дано:

C=0.4 моль/л

V=400 мл=0.4 л

Решение

C(NaCl) =n(NaCl) /V( раствора)

n(NaCl) =0.4*0. 4=0.16 моль

n=m/M

m(NaCl)=0.16*(23+35.5)=9.36 г