Допишіть рівняння хімічних реакцій, замість крапок вставте фор мули необхідних речовин. CaO +...→

Сад (РО4), +... Ba(OH), +SO,→...... Бали Fe(OH)2 +...→ FeCl2 +... ZnCl2 +...→Zn(OH), +... срочно пожалуйста!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Черепанова Милена.

Ответ:

Объяснение:

3CaO + 2H3PO4 = Ca3(PO4)2 + 3H2O

Ba(OH)2 + SO3 = BaSO4 + H2O

Fe(OH)2 + 2HCl = FeCl2 + 2H2O

ZnCl2 + 2KOH = Zn(OH)2 + 2KCl