Обчисліть і позначте масову частку Нітрогену в аміноетановій кислоті. А 19,97 % Б 18,67 % в 18,25 %

г 19,37 % 5 Напишіть рівнинна TA ПОРАИто HELP ME PLEASE!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мулдашев Дияр.

Ответ:Б

Объяснение:

ω(N)=Ar(N)/Mr(H2N-CH2-COOH)=14:75=0,1867, або 18,67%, де

Mr(H2N-CH2-COOH)=Ar(N)+5•Ar(H)+2•Ar(C)+2•Ar(O)=14+5•1+2•12+2•16=75