Розрахуйте об’єми сульфур(IV) оксиду (н. у.), який можна добути із сірки масою 480 г


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Дима.

Ответ:

Объяснение:

S + O2= SO2

n(S)=m(S)/M(S)=480/32=15моль

n(S)=n(SO2)

V(SO2)=n(SO2)*Vm=15*22.4=336л SO2

Отвечает Шибеко Уля.

Ответ: 336 л

Дано:

m(S)=480 г

V(SO2)-?

Объяснение:

M(S) = 32 г/моль

n(S) = m/M = 480 г/32 г/моль = 15 моль

Складаємо РХР:

S + O2 = SO2

З РХР бачимо, що n(SO2) = n(S),

n(SO2) = 15 моль

V(SO2) = n(SO2)*Vm = 15 моль*22,4 л/моль = 336 л

Відповідь: 336 л