12. Які маси кальцій нітрату Ca(NO), і води потрібно взяти, щоб одержати 2 кг розчину з масовою

часткою 10 %? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Андрей.

Ответ:

Объяснение:

m(Ca(NO3)2)=m(p-pa)*w(соли)=2000*0.1=200г

m(H2O)=m(p-pa)-m(Ca(NO3)2)=2000-200=1800г