Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення: а) Mg → MgO → MgCl2 →

Mg(OH)2 → Mg3(PO4)2 помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Юркина Дарья.

Відповідь:

2Mg+O2=2MgO

MgO+2HCI=MgCI2+H2O

MgCI2+2NaOH=Mg(OH)2+2NaCI

3Mg(OH)2+2H3PO4=Mg3(PO4)2+6H2O

Пояснення: