виведіть формулу органічної речовини, якщо масові частки елементів у ній наступні Карбон - 51.89%

Гідрогену - 9.73% Хлору _38.38%. Відносна густина пари речовини за повітрям 3.19​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ:

C4H9Cl

Объяснение:

3.19*29=92.5

51.89/12=4.32

9.83/1=9.83

38.38/35.5=1.08

4.32/1.08=4 карбон (С)

9.83/1.08=9 Гідроген (Н)

1.08/1.08=1 хлор (Cl)