Природний Карбон складається з ізотопів 12С та 13С, відсотковий уміст яких дорівнює 99 % та 1 %

відповідно. Обчисли відносну атомну масу Карбону. Срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеев Линар.

Ответ: 12,01

Объяснение:

Аr(C) = 12*0.99 + 13*0,01 = 11,88 + 0,13 = 12,01