СРОЧНО. природний літій складається з ізотипів 6li, 7l, 8li. обчислити відносину атомну масу літію,

якщо вміст ізотопів дорівнює 6,5%, 92,5% та 1% відповідно​

Ответы на вопрос

Отвечает Ванеева Анна.

Объяснение:

Выражаем массовую долю каждого изотопа не в процентах, а в долях единицы. То есть 6,5% - это 0,065 в долях единицы, а 92,5 - 0,925, 1%=0.01

Относительную атомную массу находим по формуле:

Ar(Li) = 6 * 0,065 + 7 * 0,925 +8*0.01= 6,945