карбон складається з ізотопів 12С і 13С на перший нуклід припадає 98,9% від усіх атомів елемента

обчисліть атомну масу елемента з точністю до сотих​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Дарья.

Ответ: 12,01

Объяснение:

На нуклід 13С припадає w(13C) = 100% - 98.9% = 1.1%, або 0,011

Аr(C) = 12*0.989 + 13*0,011 = 11,868 + 0,143 = 12,01