2. Складіть рівняння реакції взаємодії будь-якого з галогенів: а) з калієм, б) кальцієм; в)

алюмінієм; г) воднем СРОЧНО СРОЧНОСРОЧНОСРОЧНОСРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Курлаев Анатолий.

Ответ:

KCl + NaOH = KOH + NaCl - р-ї. обміну.

CaBr2 + H2SO4 = CaSO4 + 2HBr - р-ї. обміну.

Al(OH)3 + 3HCl = AlCl3 + 3H2O - р-ї. нейтралізація.

H2O + CaO = Ca(OH)2

поставте пж лучший ответ