У воді масою 874г розчинили 2моль нітратної кислоти. Встановіть масову частку кислоти в розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Мусиенко Дарья.

Ответ:

Объяснение:

m(HNO3)=n(HNO3)*M(HNO3)=2*63=126г

w(HNO3)=m(HNO3):(m(HNO3)+m(H2O))*100%=126:(126+874)*100%=12.6%