Напишіть повні позначення таких нуклідів: Хром-53, Аргентум-109, Магній-26. Обчисліть кількість

нейтронів у кожному з них. Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Вагабова Ольга.

Ответ:

^{53}_{24}Cr, n=53-24=29\\\\^{109}_{47}Ag, n=109-47=62\\\\^{26}_{12}Mg, n=26-12=14