в якому обжмі води потрібно розчинити 7г. залізного купоросу щоб одержати розчин що містить

20%ферум SO4​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорожко Елизавета.

Объяснение:

Формула: FeSO4

Молярная масса: 152 г/моль

w(FeSO4)=m(FeSO4):(m(FeSO4)+m(H2O))

для удобства m(H2O) это будет х.

0.2=7/(7+х)

0.2*(7+х)=7

1.4+0.2х=7

х=(7-1.4):0.2

х=28г воды

V(H2O)=m:p=28:1=28мл