Визначити кількість речоини, якщо її кількість молекул становить 48,16•10в 23 степені.

Срочно!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Евгения.

Объяснение:

n = N/Na = 48.16•10²³/6.02•10²³=8 моль

Na число Авагадро, постоянная, константа и равна 6.02•10²³