Яку масу має 48,16× 10 ²² молекул повареної солі ( NaCI)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Денис.

Відповідь:

N=48,16× 10 ²²моль⁻¹

M(NaCI)=58,5г/моль

n(NaCI)=48,16× 10 ²²/6,02*10²³=0,8моль

m(NaCI)=58,5*0,8=46,8г

Пояснення: