Розрахуйтекількість речовини моль водню об'ємом 33,6л​


Ответы на вопрос

Отвечает Венгрин Степан.

Ответ:

n(H2)=V(H2)/Vm=33,6/22,4=3/2=1,5 моль

Vm=22,4 л/моль