Яку масу цукру і води треба взяти для приготування розчину масою 1 кг з масовою часткою розчиненої

речовини 25% ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фомин Саша.

Відповідь:

1кг=1000г

m(цукру)=1000*25/100=250г

m(води)=1000-250=750г

Пояснення: