Змішати 320 г натрій карбонату та 720 г води. Обчислити масову частку


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Юля.

Відповідь:

m(раствора)=320+720=1040г

w=320*100/1040=30,8%

Пояснення: