Цинк добувають, відновлюючи воднем мінерал ZnO. Розрахувати об'єм водню, необхідниий для одержання

5 моль цинку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Акимцев Иван.

Объяснение:

Дано:

n(Zn)= 5моль

V(H2)-?

ZnO + H2 = Zn + H2O

n(Zn)=n(H2)

V(H2)=n(H2)•Vm= 5•22.4= 112л