Складіть рівняння реакцій CuSO4 і KOH , у молекулярній формі, повній та скороченій йонній формі.​


Ответы на вопрос

Отвечает Балтабай Сержан.

CuSO_4+2KOH=Cu(OH)_2  | +K_2SO_4 (молекулярна форма).

Cu^{2+}+SO_4^{2-}+2K^{+}+2OH^{-}=Cu(OH)_2|+2K^{+}+SO_4^{2-} (повне йонне).

Cu^{2+}+2OH^{-}=Cu(OH)_2| (скороченне йонне).

| - имеется ввиду ↓ (стрелка вниз).