Обчислити відносну молекулярну масу складної речовини: а) що складається з 2 атомів Нітрогену і 5

атомів Оксигену; б) що складається з 3 атомів Калію, 1атому Фосфору і 4 атомів Оксигену; в) що має формулу Ca(OH)2; г) що має формулу Fe2(SO4)3.

Ответы на вопрос

Отвечает Котин Иван.

Объяснение:

a)Mr(N2O5)=14*2+16*5=108gr/mol

b)Mr(K3PO4)=39*3+31+16*4=212gr/mol

c)Mr(Ca(OH)2)=40+17*2=74gr/mol

d)Mr(Fe(SO4)3=56+96+192=344gr/mol