Яку масу солі треба взяти для приготування 20%-го розчину масою 0.5 кг​


Ответы на вопрос

Отвечает Шталь Андрей.

Дано:  

m(р-ну)=0,5кг=500г

w(солі)=20%=0,2  

__________________

m(солі)-?

Розв'язок:

m(реч)=w·m(р-ну)

m(солі)=0,2·500г=100г